Guziki

Rada Pedagogiczna

Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 6 w Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 8 w roku szkolnym 2017/2018

l.p.

Nazwisko i imię

Funkcja

Stopień awansu zawodowego

1.

Wilczyńska Elżbieta

dyrektor, nauczyciel języka polskiego

dyplomowany

2.

Siudzińska Lucyna

wicedyrektor, nauczyciel języka polskiego

mianowany

3.

Adamska- Mundzia Adrianna

nauczyciel informatyki, zajęć technicznych, przyrody, edukacji dla bezpieczeństwa, techniki

dyplomowany

4.

Cieśliczka Aneta

nauczyciel j. niemieckiego i plastyki

dyplomowany

5.

Zubek Paweł

nauczyciel religii

stażysta

6.

Dębińska Izabela

nauczyciel religii

dyplomowany

7.

Goljat Zbigniew

nauczyciel matematyki

mianowany

8.

Jabłoński Marcin

nauczyciel wychowania fizycznego

dyplomowany

9.

Kamińska Monika

nauczyciel fizyki i chemii

dyplomowany

10

Kostanek- Turlik Ewa

nauczyciel języka polskiego, jęz. angielskiego

dyplomowany

11.

Kubaszewska Monika

nauczyciel wychowania fizycznego

dyplomowany

12.

Kujawska Agnieszka

nauczyciel j. polskiego, logopeda

dyplomowany

13.

Kwaśniak Emilia

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, jęz. angielskiego

dyplomowany

14.

Malej Halina

nauczyciel przyrody, biologii

dyplomowany

15.

Piechna Joanna

nauczyciel jęz. polskiego

dyplomowany

16.

Piwińska- Frasińska Lidia

nauczyciel w oddziale przedszkolnym

dyplomowany

17.

Przybyszewska Sławomira

nauczyciel geografii, przyrody

dyplomowany

 

18.

Saktura Maciej

nauczyciel matematyki, informatyki

dyplomowany

19.

Saktura Marcin

nauczyciel muzyki, plastyki, zajęć artystycznych

dyplomowany

20.

Słotwińska Agnieszka

nauczyciel matematyki

dyplomowany

21.

Słowikowska Lena

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wdżwr

dyplomowany

22.

Sroczyńska Beata

nauczyciel wychowania fizycznego

dyplomowany

23.

Stanisławska Aneta

nauczyciel bibliotekarz, nauczyciel plastyki

dyplomowany

24.

Śmiechowicz Elżbieta

wychowawca świetlicy

dyplomowany

25.

Tkaczyk Agata

nauczyciel matematyki

kontraktowy

26.

Turkowska Paulina

nauczyciel j. angielskiego, j. niemieckiego

dyplomowany

27.

Raczkowska Teresa

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

dyplomowany

28.

Wieczorek Dorota

pedagog szkolny, nauczyciel wos

dyplomowany

29.

Wiktorowicz Ewa

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

dyplomowany

30.

Wojciechowska Ewa

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, plastyki

dyplomowany

31.

Zaborowska Anna

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

dyplomowany

32.

Zakaszewski Paweł

nauczyciel historii, wos

dyplomowany

33.

Zielińska Agata

nauczyciel jęz. angielskiego

dyplomowany

34

Zielińska Ewa

nauczyciel w oddziale przedszkolnym

mianowany

35.

Żyrek Monika

nauczyciel jęz. niemieckiego

dyplomowany

Metadane strony

Dziennik zmian strony

Wszystkie wersje tej strony:

05-10-2018 - Edycja treści.

10-04-2018 - Edycja treści.

23-03-2018 - Edycja treści.

W celu uzyskania dostępu do wersji archiwalnej strony skontaktuj się z redaktorem.

Statystyka odsłon tej strony:

Łączna liczba odsłon wszystkich wersji tej strony: 74